Meghoztam a prológust. A részeket péntekekre tervezem. Remélem mindenkinek elnyeri tetszését a blogom és a történetem.
Angel
![]() |
| Over the moon |
Mit jelent az, hogy menő
valaki? Szerintem a „menő” kifejezés, egy üres fogalom, egy sekélyek szó. Hisz
mit is takar ez pontosan? Az iskolák borzalmas ranglistáját. Egy olyan idióta
szokást, amikor egyesek jobbnak érzik magukat másoknál. Általában ez a szőke,
műanyag csajok és sleppjei. Nálunk nem éppen. Három lány áll a suli „élén”.
Ridley a fő emberke. Grace a jobb, míg Katherine a bal keze. Grace kicsit
visszahúzódó személyiség, míg Kate a „testőr” szerepét tölti be. El is
felejtettem megemlíteni, hogy én vagyok Katherine. És, hogy miért is vállaltuk
el ezeket a szerepeket? Grace az unokatestvére, én pedig… nem voltam egy
barátkozós típus, de Ridley felkarolt. Én lettem a suli rettegett személye,
mert én verekedtem, amikor kellett. Ridley ezért is vett szárnyai alá, ugyanis
5 éves korom óta boxolok. Jól jön neki a „védelem”. De minek is fecsegek én itt
ilyen dolgokról, amikor a fontosat kéne elmesélnem! De az alaptudás
elengedhetetlen, hogy értsétek. Még egy dolog. Utálatunk legnagyobb tárgyai:
Luke, Ashton, Calum, és Michael. A legidegesítőbb emberek az egész világon. Mi
vagyunk így a rivális banda. Ők a 5
seconds of summer -de idétlen név-, mi pedig az Angels of Darkness. De akkor kezdjünk is bele!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése