2014. augusztus 3., vasárnap

Prológus

Meghoztam a prológust. A részeket péntekekre tervezem. Remélem mindenkinek elnyeri tetszését a blogom és a történetem.
Angel

Over the moon
Mit jelent az, hogy menő valaki? Szerintem a „menő” kifejezés, egy üres fogalom, egy sekélyek szó. Hisz mit is takar ez pontosan? Az iskolák borzalmas ranglistáját. Egy olyan idióta szokást, amikor egyesek jobbnak érzik magukat másoknál. Általában ez a szőke, műanyag csajok és sleppjei. Nálunk nem éppen. Három lány áll a suli „élén”. Ridley a fő emberke. Grace a jobb, míg Katherine a bal keze. Grace kicsit visszahúzódó személyiség, míg Kate a „testőr” szerepét tölti be. El is felejtettem megemlíteni, hogy én vagyok Katherine. És, hogy miért is vállaltuk el ezeket a szerepeket? Grace az unokatestvére, én pedig… nem voltam egy barátkozós típus, de Ridley felkarolt. Én lettem a suli rettegett személye, mert én verekedtem, amikor kellett. Ridley ezért is vett szárnyai alá, ugyanis 5 éves korom óta boxolok. Jól jön neki a „védelem”. De minek is fecsegek én itt ilyen dolgokról, amikor a fontosat kéne elmesélnem! De az alaptudás elengedhetetlen, hogy értsétek. Még egy dolog. Utálatunk legnagyobb tárgyai: Luke, Ashton, Calum, és Michael. A legidegesítőbb emberek az egész világon. Mi vagyunk így a rivális banda. Ők a 5 seconds of summer -de idétlen név-, mi pedig az Angels of Darkness. De akkor kezdjünk is bele!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése