2014. október 3., péntek

...

Sajnálom amiért nem hoztam ma részt. Tudom, hogy olcsó kifogás a rosszul voltam duma, meg a szüleim nem engedtek a géphez. Igazából ezeken kívül belemerültem Gayle Forman Ha maradnék c. könyvébe, amit egy délután alatt ki is olvastam. Szóval ezen a héten elmarad a rész -remélem nem haragszotok nagyon. Magamra nagyon mérges vagyok, hisz egy betűt nem írtam a részből, ami a tanulásnak, a szülinapomnak, de a lustaságomnak is beszámítható. Viszont belevetem magam, és a jövő pénteken meghozom az elmaradt részt.
És még egyszer sajnálom!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése