![]() |
| Tomorrow Never Dies |
Valaki egyszer azt mondta,
hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig jó döntést hozzunk. Mert a rossz
döntésekből hibák keletkeznek, amikből tanulunk majd. De van olyan, amikor
nincsen jó, vagy rossz döntés. Amikor csak egyetlen út van előtted, mert a
többi lehetőség számodra lehetetlen. Nekem ez az út Luke. Ő az egyetlen
számomra. Mondhatja bárki, hogy a szerelem egyszer elmúlik, én tudom, érzem,
hogy ez, ami köztünk van, különleges és örökké tart. Hiszen, annyi mindenen
keresztülmentünk már, hogy ezek után az élet, piskóta…
-Min gondolkozol?-kérdezte
magához húzva Luke. Mind a hátsókertünkben ültünk, és csodáltuk a csillagos
égboltot. Jó volt kicsit lazítani, együtt üldögélni, és elfelejteni az elmúlt hónap nehézségeit.
-Azon, hogy mi lesz ezután.
Nem maradhat minden ilyen nyugodt, mint most. Előbb-utóbb valami közbeszól, és
kezdődik minden előröl.
-De addig élvezzük ki a
nyugalmat.-mondta Grace. Hátradőlt a fűbe, mire mindenki követte példáját,
kivéve Ash, aki még hamarabb eldőlt, és talán be is aludt.
-Hullócsillag!-mutattam a
fényesség felé, ami átszelte az eget.-Kívánjatok.
Legyen mindenki boldog.
-Nekem mindenem
megvan.-puszilta meg barátnőjét Mikey.
-Nekem is.-értett egyet
szerelmem.
-Jah, de itt szinglik is
vannak.-háborodott fel Calum.-Kívánhatok magamnak barátnőt?
-Nem tudom. Próbáld
meg.-dünnyögte Ashton. Ezek szerint nem alszok.
-Oké. Barátnőt
szeretnék!-kiáltott az ég felé.
-Nem szabad kimondani, te
idióta.-dorgálta le Grace.
A srác csak vállat vont, és dúdolni
kezdett valamit.
Akkor még mind nevettünk ezen. Most viszont tudjuk, hogy ez a kis
csillag, ez az egyszerű kívánság lesz az, ami megváltoztatja az életünk, és
újabb nehéz időszakot hoz a jövőnkbe. De kit érdekel, ha a végén mindenki
boldog?
Sziasztok!
Elérkeztünk ide is, az első évad Epilógusához. Rengeteg minden kavarog a fejemben, és nem tudom mit írjak ide le. Elsősorban nektek tartozom köszönettel, amiért olvastátok a fejezeteket, és kitartottatok mellettem, annak ellenére, hogy sokszor nem tudtam hozni a részeket. Köszönöm a négy feliratkozót, az 563 oldalmegjelenítést, a 15 megjegyzést és minden percet, amit azzal töltöttetek, hogy feljöttetek ide, és elolvastátok a történetem. Amikor augusztusban feltöltöttem ide a prológust, nem hittem volna, hogy ilyen sokan fogtok érdeklődni eziránt. Határtalan örömmel tölt el, hogy mégis volt olyan, aki elolvasta a fejezeteket, és remélem lesz olyan is, aki továbbra is itt marad, és várja a második évadot. 2015-ben elkezdődik a folytatás, amit azért sokkal jobban ki fogok dolgozni, és sokkal érdekesebbre tervezek. Addig is BOLDOG KARÁCSONYT ÉS ÚJÉVET MINDENKINEK!!!
Angel

Hát, eljött ez a perc is. Az egyetlen, ami megnyugtat a pillanatok, amiket az olvasás okozott és az, hogy tudom, lesz folytatás:)
VálaszTörlésBoldog karácsonyt!