2015. augusztus 3., hétfő

1 év...

OMFG! Egy év eltelt, mióta megnyitottam ezt a blogot.
Na igen... Nektek tartozom köszönettel. Ti vagytok azok, drága olvasók, akik miatt még mindig írhatom ezt. Köszönöm, hogy olvassátok fantáziám szüleményét. Köszönöm, hogy itt vagytok, és boldoggá tesztek, azzal, hogy olvassátok irományom. Köszönöm ezt az évet, és hogy kitartotok mellettem.
Bár mostanában nem hoztam fejezetet, dolgozom rajtuk, ahogy a negyedik, s egyben utolsó, mindent lezáró évadon is.
Mindemellett persze mást is írok, valamint új ötleteket is papírra -vagy épp képernyőre- vetek.

De nem csak nektek tartozom köszönettel. Azok, akiknek köszönhető, hogy ez a blog létrejött, azok maguk a szereplők. A 5SOS az, ami segített úgymond megmutatni írásaim. Valamint szebbé teszik a napjaink. Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én már akkor vigyorgok, ha meglátok egy képet róluk, vagy a nevüket. Mindig jobb kedvre derítenek, még ha a legmélyebb gödörbe is estem (ezt nem hagyhattam ki, ha valaki szereti a Teen Wolfot, akkor szerintem tudja mért). Amikor hallgatom a zenéjüket, videót nézek róluk, koncertfelvételt, akkor boldog vagyok. Mert én is szeretnék olyan magasra jutni a szenvedélyemmel, mint ők. Példaképek oly sok embernek, és mégis maradtam olyan lököttek. Igazi zenészek, hisz a zene a mindenük, és még akkor is törődnek a rajongóikkal, ha fáradtak, vagy rossz kedvük van.

Oh, kicsit eltértem a tárgytól...

Szóval, még nincs rész, de hamarosan lesz, addig pedig egy kis részlet belőle:

"-És mi a szerelem? Úgy értem, tudom mi az, csak… milyen? Honnan tudod, hogy az vagy?
-Fogalmam sincs.-nevetett fel.-Sose voltam még szerelmes, nem tudom milyen. De ahogy eddig tapasztaltam, néha borzalmas tud lenni. Nézz csak Cal-ra.-bökött az említett felé.-Ő is szerelmes egy lányba, Mira a neve. Érző, és érezte a fájdalmat. Az apja,  Kronosz lemészárolta az egész faját, mert a szerelme apja eltiltotta őket egymástól. De megszületett ő, meg az ikertesója, és az apjuk át akarta venni a hatalmat a világ felett. Végül Mira leállította az apját, és Seth-el elmentek valami templomba, Tibetbe. Azóta nem hallottunk róluk, pedig Cal egy ideig kereste.
-Jóban voltatok?
-Aha. Chloe meg az unokatesóm voltak a legjobb barátai. Engem meg ugye mindenki szeret, mert cuki vagyok! Egyébként haragszom rá, amiért ezt tette velünk. Itt hagyott minket, pedig már kezdtek jól alakulni a dolgok.
-Sajnálom."

UI: Nemsoká She's Kinda Hot videó!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése