2015. július 10., péntek

Sziasztok!
Most nem résszel jelentkezem, mert még nincs kész. Nem tudom mikor lesz kész, igyekszem vele, de valahogy most nem megy.
Mostanában nem haladok, nehezen mennek a részek megírása. Sajnálom, mert ez a történet egy része a lelkemnek, és bármennyire is nem akarom, egyszer vége lesz. Talán ezért? Tapasztaltam már könyveknél, hogy nem haladok, mert nem akarom, hogy vége legyen.
Az agyam teljesen máshol van, a gondolataim csak egy dolog körül keringenek: Teen Wolf. Nem tehetek róla, ez az évad teljesen felkavaró, és most valamiért rosszabb hatással van rám.
Emellett megihletett, és elkezdtem dolgozni egy fanfiction-ön (bármily fura, Teen Wolf-os), és állandóan azon töprengek. Ha érdekel valakit, akkor nem vagyok önző, szívesen megosztom az eddig leír kis bevezető/első fejezet szerű kis kezdeményt.
Szóval, szeretnék egy kis szünetet, amíg ki nem húzom magam a kábulatból. Úgy érzem magam, mint egy trutyis UFO, aki egy szilárd emberbőrbe bújt.
Ne haragudjatok, de próbálok sietni!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése