2014. december 13., szombat

Segítsetek!

Heló mindenkinek!
Mint azt tegnap is mondtam, most a segítségeteket szeretném kérni. A következő blogom témájáról szeretném kikérni a véleményeteket, mert az a helyzet, hogy nem tudok dönteni.

1.:
A fájdalom olyan, mint a halál. Jelen van, elkerülni pedig nem lehet. Mira North érzi mások fájdalmát. De már megszokta. Sőt! Keresi a fájdalmat. Olyan ez, mint a drog: rossz, de aki egyszer megkóstolja, szükségesnek érzi. Mira a fájdalom megszállottja lett. De mi van akkor, amikor egy olyan fiú kerül a közelébe, akinek a fájdalma oly mértékű, hogy Mira a poklok poklát éli át mellette. És mi van, ha az egyik fél részéről komoly érzelmek kezdenek kibontakozni? Vajon a szerelem tüze, vagy a fájdalom iránti vágy nagyobb?

2.:
A bűnözők többsége a pénz miatt csinálja azt, amit. De van, amikor a bosszú hevében cselekednek. Így van ez Rachel-lel is. A szülei és a nővére is FBI ügynök, így nem sorolható a védtelen lányok közé. Ennek főleg akkor veszi hasznát, amikor a volt barátja elrabolja őt, és egy idegennel együtt tartja fogva. A lőtt seb lekezelése, és a hajlakkal felturbózott öngyújtóláng technikái mellett az érzéseit is megmutatja, nem csak fogolytársának, de az elrablójának is, aki iránt talán még nem hunyt ki minden érzelem. De ha a kijutás a tét, a szétfoszló , vagy az épp most épülő érzelmek kerülnek előtérbe?
Nos? Mit szóltok hozzájuk? 
Egyébként csak jövőre fogom valamikor elkezdeni, mert addigra lezárom mind a két blogom, és megírok pár részt, hogy a tanulásra is legyem elég időm. Ugyanis ez az év nagyon kemény nekem, mert most kezdtem meg angol tanulmányaim, és heti 18-19-20 órában ez alatt a három hónap alatt, többet tanultam, mint mások négy év alatt. Addig is jó hétvégét mindenkinek, és jövőhéten jelentkezem az utolsó résszel. Sír a szívem! :'(

4 megjegyzés:

  1. Nekem mindegyik nagyon tetszik de az első jobban :)

    VálaszTörlés
  2. Nem akarok gonoszkodni az előttem íróval, de engem a második sztori fogott meg jobban. De tőled igazából bármelyiket szívesen olvasnám :) Az én szívem is sajnálja, hogy vége lesz a történetnek :(
    U.I.:lehet itt valahogy privátot írni?

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Az e-mail címemet szívesen megadom: likeanangel666@gmail.com

      Törlés