![]() |
| Towers |
A hátsókertben ültünk, és
mindenki engem kérdezgetett. Próbáltam mindenre válaszolni, ám olyan kérdéseket
is feltettek, amik nevetségesek voltak. De összességében nem voltak olyan
ellenségesek. Kivéve talán Chloe, a szőke lány, aki csak megvető pillantásokkal
bombázott egész idő alatt. Pedig semmit nem tettem ellene, legalábbis nem tudok
róla.
Nekünk farkasoknak, az érzékeink
kifinomultabbak, élesebbek és éberebbek, mint például az embereknek, vagy akár
a démonoknak. Így nem okozott gondot kiszúrni a közeledőt. Persze farkas
alakban hamarabb is ment volna, ha pedig konkrétan koncentrálunk, akkor már
mérföldekről megérezzük. A tarkóm bizseregni kezdett, a kezem remegett, a
gyomrom görcsölt. Ez csak egyet jelenthet… Sam
életben van, és ide tart.
De az nem lehet, meghalt a
többiekkel együtt. Nem lehet életben.
-Hope. Minden rendben?-kérdezte
Michael. Észre sem vettem, hogy pislogás nélkül meredtem előre, és mindenki
engem nézett.
-P-persze. Én csak…
Mindegy.-ráztam meg kissé a fejem. Le kellett hunynom a szemeim egy pillanatra,
hogy a szédülés alábbhagyjon. A sebeim gyógyulnak, miután Grace kitisztította
őket, de a fejemet ért ütésektől még nem vagyok újra tökéletesen jól. De idővel
gondolom majd elmúlik, és… Mi is lesz akkor? Nincs családom, nincs falkám,
nincs senkim. Igen, ők befogadtak, de meddig? Meddig maradhatok itt? És Sam?
Tényleg ő az, vagy már az érzékeim is cserbenhagytak? Megőrültem, vagy a
valóság rosszabb, mint azt valaha is gondoltam?
-Hope. Biztos jól vagy?-nézett
aggódva Brad. Bólintottam, de látszott, hogy nem hiszi el.-Visszatérve a
mesére… Késztetést érzel, hogy vonyíts a holdra?
Mindenki nevetett, viszont én
nem. Nem értettem most mi van. Értetlen tekintetemet látva, azonnal bocsánatot
kért.
-Ne haragudj, nem úgy gondoltam.-szabadkozott.
Egyre közelebbről jött a szag,
az érzékeim üvöltöttek, a hatodik érzékem egész testemet bizsergette. Nem
figyeltem a többiekre, csak a természetre. Itt
van!
Farkas énem kitört, és már csak
azt vettem észre, hogy négy lábon állok, egy hatalmas, éjfekete farkassal
szemben.
Sam.
Megváltozott. Mind állati, mind
emberi formában. Felnőtt.
-Hope! Ha tudnád mióta keresünk.
-Ki vagy te?-állt elém Michael.
-Hope.-tartotta rajtam szemeit,
mintha nem is vette volna észre az előttem álló srácot.
Hogy kerül ide? Hiszen meghalt,
megölték!
Visszaettem emberi alakom, és a
hátam mögé toltam Michaelt.-Te meghaltál. Meghaltál, a falkával.
-Nem. Elmenekültünk. Cressida és
Jonah is el tudtak szökni. Azt mondtam nekik, hogy
húzódjanak meg valahol. Hope, évek óta kereslek, de sehol nem maradtál olyan
sokáig, hogy megtaláljalak.
-Pont ezért. Nem akartam, hogy
bárki is megtaláljon.
-Hm… Persze, az Alfa lánya vagy.
-Az apám halott.-mondtam
keserűen.-Az apám, az anyám, a testvéreim. A Falka… Már nincs is olyan, hogy
Falka.
-De lehet! Azért jöttem, hogy
újra alapítsuk a falkát.
Hello! Bocsánat, amiért csak fél rész hoztam, de zsúfolt napom volt, és nem sokat voltam itthon. De holnap felteszem a másik felét. Addig is pihenjetek, élvezzétek a nyári szünetet, -ha valahol van meleg, akkor azt is- és legyetek rosszak!
U.I.: Ha még nem tettétek, nézzetek be a wattpad-on indított kis történetembe:Sweet Dreams-Édes álmok

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése