Brad szemszöge:
Minden homályos volt. Mintha egy párás üvegen keresztül nézném.
Minden nyugodt volt, boldog. A gyerekek egymást kergetve
szaladgáltak, míg a felnőttek csak mosolyogva nézték őket, miközben saját
feladatukat teljesítették. Egy kisebb csoport, összetömörülve ült, és
hallgatták az idősebbek meséit.
Aztán farkasüvöltés hangzott fel.
Mindenki megmerevedett, és a hang irányába kapta fejét. Farkasok
rontottak elő, mögöttük pedig egy fekete alak. A gyerekeket elrejtették, az
idősek, bár hiába próbálták, ellenálltak, és alakot váltottak.
Vér mindenhol. Sérült, vagy épp holt farkasok a földön. Minden
szanaszét, eltörve, szétszaggatva, darabokban.
És ott állt ő. Hatalmas, fekete alak.
De én ismertem. Tudtam ki ő.
Kronosz.
Hope szemszöge:
Kint voltunk a parton. Sam és én
farkas alakban rohangáltunk, versenyeztünk, vagy épp a vízben csapkodtuk
egymást. A többiek is próbáltak lépést tartani velünk, de inkább maradtak a
vízben.
Estefelé már kezdtem fáradni,
bár Sam kicsit jobban. Kifeküdt Grace mellé, és hagyta, hogy a lány vakargassa
a fülét.
Én ellenben a vízben ugráltam,
élvezve a természetet anélkül, hogy attól kelljen félnem, hogy bárki meg akar
ölni.
Szerettem a vizet, kiskoromban
is sokszor mentem inkább anyával a tóhoz, mint játszottam a korombeliekkel. A kiképzésünk
a testvéreimmel is jobban haladt, mint az normális lett volna. Persze Alfa
gyermekeiként elvárták tőlünk, hogy erősebbek, gyorsabbak és okosabbak legyünk.
Mindemellett nekem tanulnom kellett az Alfanőstény teendőit is, amik fontosak
voltak a falka életében.
Vicces a helyzet, hisz Sam lett
volna következő Béta, majd Alfa. Én pedig, természetesen egyedüli nőstényként
majd az Alfanőstény. Most pedig itt van, bár a helyzet nem olyan, mint annak
kellene. Már nincs falka, aminek gondját viseljük, nincs senki, akinek szüksége
lenne négy falka nélküli farkasra. A falkák nem vegyülnek, ez már évezredek óta
így van. Kétlem, hogy kivételt tennének, ha eddig sosem tették.
Viszont itt sem maradhatunk.
Talán igaza van Samnek, és újra kellene alapítanunk a falkát. Biztos vannak még
kóborfarkasok, akik falkára vágynak. De mi lesz, ha visszamegyünk? Nem akarom
újra átélni, hogy elveszítsem a családom.
Itt is maradhatnánk. Őszintén
megmondva, kezdem megkedvelni az embereket. Kate és Grace nagyon kedvesek
velem, a fiúknak sem lehetek terhére, egyedül Chloe van ellenem.
Gondolkodásomat egy nagy adag
víz törte meg, ami telibe talált. Prüszkölve fújtam ki a vizet az orromból,
majd haragos pillantást vetettem az elkövetőre. Michael nevetett rajtam, ám egy
vakkantással ráugrottam, így ő is teljesen vizes lett. Így szórakoztunk egy
ideig, majd kiterültünk a parton, egymás mellett, és néztük a napot, mely
eltűnni készült a horizonton.
-Gyönyörű.-szólalt meg Michael
mellettem.
Helyeslően fújtattam egyet, és
bár egyszerűbben tudtam volna kommunikálni emberi alakban, annyira megszoktam
már ezt a formát, hogy így éreztem magam jól.
Belefúrtam orrom a homokba, csak
azzal nem számoltam, hogy az még meleg a naptól, így prüszkölve ráztam a fejem.
Michael csak nevetett rajtam, és ahogy a többiek is rám kapták tekintetük, ahogy
felpattantam.
Berohantam a vízbe, és elmerültem
a habokban.
Megráztam magam, mit ahogy a
kutyák szokták, újra eláztatva ezzel Michaelt.
-Srácok!-kiáltott Brad. Futva
közelített felénk, mintha üldöznék.-Srá-cok…
-Mi történt? Jól vagy?-kérdezte
aggódva nővére.
-Persze.-fújta ki magát.-Álmodtam.
Hello! Izé... Rettentően sajnálom, hogy egy hét és egy nap késéssel is csak fél fejezetet tudtam hozni, de valahogy nincs ötletem. Illetve lenne, csak nem tudom hogy írjam le.
Valamint a múlthéten voltam oly merész, hogy újranéztem minden évadot a Teen Wolf-ból. Most eléggé rá vagyok kattanva, és már alig várom, hogy a harmadik rész is kijöjjön az 5. évadból. Eddig fantasztikus, rengeteget nevettem rajta, és -nem vagyok félős, aki megijed az ilyeneken- most pár jelenet rám hozza a frászt.
Mindegy. Remélem nem haragszotok nagyon, és ha jól megy minden, akkor holnap hozom a másik felét.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése